top of page
  • Yazarın fotoğrafıÖzgür Eyiol

Tatlane'nin kazançlı franchise sistemi

Güncelleme tarihi: 12 Mar 2019

Tatlane franchise sistemi, bayinin kazancını ön planda tutacak şekilde tasarlanmıştır. Bayinin kazanmadığı ve mutlu olmadığı bir sistemin er ya da geç çökeceği bilinmektedir. Peki Tatlane, franchise bayisini nasıl korumaktadır? Maddeler halinde inceleyelim:

1- Tatlane franchise yatırımı son derece düşüktür. Bunun sebebi ise şubelerde mutfağa ihtiyaç duyulmaması ve servis gerektirecek bir cafe sisteminin olmamasıdır. Ürünler şubeye satışa hazır olarak sevk edilir ve hedef müşteri profili de ürünleri yüksek gramajla satın alarak evinde tüketecek olan kişilerdir.

2- Tatlane şube operasyon giderleri minimum düzeydedir. Bir tatlane şubesi için 40 m2'lik bir dükkan fazlasıyla yeterlidir. Bu nedenle kira gideri düşüktür. Ayrıca cafe hizmeti verilmediği için garson vb. istihdamına gerek yoktur. Mutfak ve pişirme üniteleri bulunmadığı için aşçı vb. istihdamı söz konusu değildir. 2 kişilik bir ekip Tatlane franchise şubesini kolaylıkla yürütebilmektedir.

3- Kâr marjları yüksektir: Tatlane sisteminde müşteriye sunulan ürünlerin kâr marjları yüksektir. Bununla birlikte, şubelerdeki satılacak ürünlerin performans/fiyat oranları son derece yüksek olup fiyat düzeyleri talep yaratacak ölçekdedir.

4- Ürünler üstün lezzet ve kaliteye sahiptir: Tatlane markasıyla sunulan ürünler Ankara'da, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı izni ve HACCP sertifikasına sahip bir fabrika tarafından üretilmektedir. Fabrika, hali hazırda çok sayıda büyük işletmenin tedarikçisi durumundadır. Tatlane markası ise, bu fabrikanın perakende girişimi olarak hayata geçirilmiştir. Ürünlerin tamamı, piyasa muadillerinin üzerinde nefasete sahiptir. Bu suretle, franchise bayi, pazarda doğrudan rekabet üstünlüğü sağlayabilmektedir.

5- Güçlü marka desteği: Franchise bayiye, merkez tarafından güçlü bir şekilde marka desteği sunulmaktadır. Pazarlama faaliyetleri, profesyonel bir kadro tarafından yürütülmekte ve marka bilinirliğini artırma konusunda yoğun faaliyetler sürdürülmektedir.

6- Franchise bayiye sadece ürün faturası kesilmektedir: Franchise bayiden "katılım payı", "ciro payı", "reklam katkı bedeli", "aidat" vb. isimlerle herhangi bir para talep edilmemektedir. Bayi sadece satacağı ürün için kesilen faturayı öder, başka bir ödemede yapma yükümlülüğü yoktur.

Bu güçlü yapıda yer almak için geç kalmayın. Franchise sistemimize bir an evvel katılın ve yüksek kazancın kapılarını aralayın.

#bayilikverilir

#bayilik

#bayilikverenfirmalar

#bayilikfırsatı

#bayilikveriyoruz

#bayilikler

#bayilikveriyoruz

#bayilikverilecektir

#bayilikler

#bayimolurmusun

#bayilikiçin

#bayilikverenmarkalar

#franchise

#franchising

#franchiseverenmarkalar

#franchiseverenfirmalar

#girişimcilik

#girişimci

#girişim

#girişimfırsatı

#girşimfırsatları

#girşimcilikfırsatları

#girişimcikafası

#girişimruhu

#işfırsatı

#işfırsatları

#işfırsat

#işfikri

#işfikirleri

#kazançlıişfikri

#kazançlıişfikirleri

----------------------------------------------------------------

#işkuruyorum

#tatlane

#kaymak

#sütkaymağı

#tatlı

#tatlılar

#şerbetlitatlılar

#gelenekseltatlılar

152 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page